INNOWACJE    PEDAGOGICZNE

Od września 2008 roku  wdrażane są w naszej szkole  trzy innowacje pedagogiczne:

Panie  mgr Ewa Rozmus i  mgr Jadwiga Skotniczna są autorkami innowacji  - " Biblioterapia na zajęciach  korekcyjno-kompensacyjnych "

Pani mgr Iwona Kwiatek jest autorką innowacji - " Przygoda z Ortofrajdkiem. Nauka ortografii metodą Kolorowej Ortografii " ( wdrażanie trwa trzy lata )

Pani mgr Lidia Pudlik jest autorką innowacji - " Wprowadzenie elementów informatyki do pracy z dziećmi sześcioletnimi. Wspomaganie pracy wychowawczo-dydaktycznej komputerem"

Od września 2009 roku wdrażane są w naszej szkole  dwie nowe  innowacje  pedagogiczne :

Pan mgr Mariusz Wójcik jest autorem innowacji - " Multimedialne wspomaganie nauczania języka angielskiego"

Pani  mgr Lidia Pudlik jest autorką innowacji - " Zajęcia twórczości artystycznej"

Ponadto - kontynuowana jest  innowacja  "Przygoda z Ortofrajdkiem...", wdrażana przez panią mgr Iwonę Kwiatek  oraz  zajęcia komputerowe dla dzieci z oddziału przedszkolnego, prowadzone przez panią mgr Lidię Pudlik

Od  września 2010 roku wdrażana jest w naszej szkole nowa innowacja pedagogiczna:

Pani mgr Joanna Synowiec jest autorką innowacji "Gimnastyka korekcyjna na lekcjach wychowania fizycznego w klasie IV"

Zdjęcie  : St. Wyspiański -  Fragment polichromii  w kościele  OO. Franciszkanów  w Krakowie